Dojmy z veletrhu SINO FOLDING CARTON v Kuang-tungu (Guangdong)

Úspěšná prezentace výrobků společnosti CITO pro Fortune Industrial Supplies Co., Ltd

Návštěvníci veletrhu SINO FOLDING CARTON, který se konal ve dnech 10. – 12. dubna 2018 v Kuang-tungu, projevovali velký zájem o výrobky a technologie CITO. V centru pozornosti byla kompletní nabídka vysoce kvalitních rylovacích příprav: CITO jako celosvětový kompletní dodavatel v oblasti rylovacích příprav „quality made by CITO“. Dalším vrcholným tématem byly nové vyhazovací profily, jako CITOject F s technologií EasyFix. Kromě toho přesvědčila odborné publikum inovativní řešení RSP. SINO FOLDING CARTON byl ideální platformou pro naše obchodní zastoupení, kterému poskytl příležitost představit svůj produktový program a navázat nové kontakty.

Fortune Industrial Supplies Co., Ltd, dlouholeté výhradní zastoupení CITO v Číně, se ohlíží za úspěšným veletrhem.

„Úspěšně jsme dosáhli cílů, které jsme si stanovili v souvislosti s naší účastí na veletrhu SINO FOLDING CARTON 2018. Náš podnik FIS a výrobky firmy CITO jsme prezentovali působivě a efektivně. Nyní je pro nás velkým impulzem využít příležitosti a stále rozšiřovat naše obchodní činnosti na čínském trhu.“

Hocine Djemai, Marketingový a prodejní poradce
SINO FOLDING CARTON 2018